Kaydet

Bu kullanıcıyı bildir

Hera İnsan Kaynakları

0.0 0 İnceleme

Mesaj Gönder "Hera İnsan Kaynakları"

Hakkında

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık olarak; personel sağlama, eğitim ve gelişim, istihdam alanlarında kaynak yönetimi danışmanlığı sağlıyor; genel, toplu ve engelli işe alımı, yönetici seçme ve yerleştirme alanlarında sizlere hizmet veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne işe alım projeleri gerçekleştiriyor; güçlü altyapımızla giriş, orta ve üst düzey yönetici seçimi ve personel alımına yönelik zengin bir veri tabanına ve nitelikli aday çeşitliliğine sahibiz.

İnsan kaynakları noktasında meydana gelen problemlere karşı etkili çözümler üreten danışmanlık şirketimiz Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık olarak; Türkiye genelinde giriş segmentinden yönetim ve idari kadrolara kadar personel tedarik ve işe alımında firmalara destek sağlıyoruz. Firmaların proje ve üretim alanlarında karşılaştığı iş ve insan kaynaklı problemlerde profesyonel çözümler üretiyor, danışmanlık ve personel destek hizmeti sağlıyoruz. Bu süreçlerin tümünde firma ve sektöre en uygun yöntemleri kullanıyor, ihtiyaç odaklı çözüm önerileriyle pratiğimizi ortaya koyuyoruz.

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık olarak; firmalarda nitelikli iş gücünün sayısını arttırıyor, hizmet verdiğimiz kurumların verimliliğini maksimum düzeye çıkarıyoruz. Birçok farklı sektörde oluşan sektörel talep ve ihtiyaçları tespit ederek, firmalara özel çözümler üretiyor, bu kapsamda birlikte çalıştığımız firmaların proejelerini hayata geçirerek hedefledikleri noktalara ulaşmaları için çalışıyoruz.

0 İnceleme

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

İlk yorum yapan siz olun “Hera İnsan Kaynakları”

Bu ilan için Puanınız