Kaydet

Bu kullanıcıyı bildir

Mobiliva

0.0 0 İnceleme

Hakkında

%100 Türk Sermayesi ile kurulan ve uzman, tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Türk yazılım mühendisleri ile ileri teknoloji ürün ve servisleri üreten yerinde AR-GE Merkezi Mobiliva’da geliştirdiğimiz yaratıcı çözüm ve hizmetler ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermekteyiz. Biotekno’nun binlerce kuruma sunduğu ürün ve servislerin tüm geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarını Mobiliva şirketi yapmaktadır.

Sadece Biotekno’nun hizmet ve servislerini kodlamak teknolojilerini araştırıp geliştirmek için kurulan Mobiliva AR-GE merkezimizde kurumların iletişim ve pazarlama ihtiyaçlarını çözümlemeye yönelik ürün ve hizmetlerin yanı sıra Perakende sektörü için geliştirdiğimiz OTS Platformu ile Zincir Mağazaları birer Dijital Ürün Yönetim noktası haline getiriyoruz.

Vizyoner topluluğumuzu oluşturan yazılımcılarımız, tasarımcılarımız ve mühendislerimizle, ülkemizin gelişmesine yardımcı olacak, kurumların sorularını cevaplara dönüştürmek için her gün çalışıyoruz.

Misyonumuz; güçlü AR-GE yeteneklerimizle bilgi ve teknolojiyi en etkin şekilde harmanlayarak geliştirdiğimiz kurumsal ürünlerle kalkınmaya katkı sağlayan, topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz; geliştirdiğimiz teknoloji ve ürünlerle alanında lider ve global bir AR-GE oyuncusu olmaktır.

0 İnceleme

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

İlk yorum yapan siz olun “Mobiliva”

Bu ilan için Puanınız