Kaydet

Bu kullanıcıyı bildir

York and Chapel

0.0 0 İnceleme

Hakkında

20 yıllık dijital ajans tecrübemiz ve teknolojideki temel gücümüz sayesinde tam donanımlı pazarlama ve markalaştırma yolunda sizlerle birlikte yol alıyoruz.
Pazarlama çabalarımız, markalaşma deneyimlerimiz ve görsel olarak nefes kesici projelerimiz, Y&C’nin DNA’sında mevcut olan disiplin ve uzmanlık ile gerçekleştirilmektedir.

York&Chapel, her biri kendi alanında profesyonel olan uzmanların bir araya gelerek oluşturduğu, ABD’nin en büyük dijital ajanslarından biridir ve 3 ülke 7 ofiste gerçekleştirdiği başarılı operasyonları Ocak 2022 itibariyle Türkiye’ye taşıyarak çalışmalarında yeni bir ivme kazanmıştır.

ABD, Kanada ve Türkiye ofislerimizde alanında uzman tasarım, yazılım ve proje yönetim ekibiyle Türkiye’deki yerel markaların ve global dünyadaki güçlü firmaların; marka, logo, kurumsal kimlik, grafik tasarım, etkinlik yönetimi, web sitesi, dijital dönüşüm ve yazılım, online mağaza, mobil uygulamalar ve oyun projeleri özelinde tasarım ve yazılım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca güncel trend ve teknolojilere bağlı kalarak reklam ve medya alanlarında müşteri ihtiyaçlarına yönelik stratejiler geliştirmek için çalışırız.

Projelerin UX ve UI odaklı olarak tasarlanması ve müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek stratejilerin belirlenmesi konusunda uzman bir ekiple çalışacaksınız!

0 İnceleme

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

İlk yorum yapan siz olun “York and Chapel”

Bu ilan için Puanınız