Kaydet

Bu yazılımcıyı bildir

Hafiz Ramiz

Mobil Developer
0.0 (0 İnceleme)
 • Proje Başarısı
  0
 • Hizmetleri
  0
 • Tamamlanan Proje
  0
 • Müsaitlik Durumu
  0

Hakkında

Merhaba,

Ben Hafiz Ramiz

Kotlin ve Flutter konularında uzmanlık seviyesinde bilgi sahibiyim. Çalışma deneyimlerim arasında Junius Tech’te bir Flutter Developer olarak görev almak ve Uyumsoft Information Systems’te bir e-ticaret web sitesi geliştirmek bulunuyor. Bu projelerde, HTML, CSS, JavaScript, Asp.NET, Entity Framework, ve Microsoft SQL Server gibi teknolojileri başarıyla entegre ettim.

Ayrıca, Google Play Store’da bulunan “Friday Messages,” “Online Chat,” “Employee Tracking,” ve “Weather App” gibi uygulamalarla mobil uygulama geliştirme becerilerimi geliştirdim. Bu projelerde Firebase, SQLite, ve REST API gibi teknolojilere hakimiyetimi gösterdim.

Celal Bayar Üniversitesi’nde yüksek lisans derecesine ve finans alanında lisans derecesine sahibim. Bu çeşitli eğitim geçmişi, benim sadece teknik açıdan değil, aynı zamanda problem çözme ve analitik düşünme becerilerimi de geliştirdi. Yetkinliklerim hakkında detaylı bilgiye cv’mden ulaşabilirsiniz.

Freelancer olarak, sizin projenizde benim gibi bir uzmanın yer almasının, hem teknik hem de yaratıcı anlamda değer katacağına inanıyorum. İşbirliğimize başlamak için sabırsızlanıyorum.

Saygılarımla,

Hafiz Ramiz

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/hafizramiz/
GitHub: https://github.com/hafizramiz

Email: ramizovhafiz@gmail.com

Tel: 05527843731

Eğitim

İ
3 İktisat yüksek lisans
Celal Bayar Üniversitesi

Tez Konusu: Endüstri 4.0'ın Rekabet Gücü Üzerindeki Etkisi

0 İnceleme

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

İlk yorum yapan siz olun “Hafiz Ramiz”

Bu ilan için Puanınız