İletişim

7/24 Whatsapp Hattımızla İletişime Geçebilirsiniz

Şimdi İletişime Geç

Yazılım, Tasarım, Yapay Zeka ve Sosyal Medyayla İlgili Tüm Soru ve Sorunlarınız İçin İletişime Geçebilirsiniz

Adres

Levent / İstanbul

Telefon

+(90) 543 171 62 19

Email

info@yazilimcibul.com

Tüm soru ve sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz

Sizlere destek olmak için her zaman burada olacağız. Eğer işler bizim kontrolümüzdeyse endişe etmenize gerek yok 🙂
  Sıkça Sorulan Sorular

  Yazılımcı Bul’da Neler Yapabileceğinizi ve Faydalarını Cevaplıyoruz

  Yazilimcibul.com, yazılım dünyasına dair her şeyi bulabileceğiniz bir platformdur. Birçok yazılım proje yapımını üstlenerek, yazılımcılara istihdam sağlayarak ve proje sahipleriyle yazılımcı ve ajansları birleştirerek sektörde öncü bir rol oynamaktadır.

  Yazilimcibul.com aynı zamanda yazılımcılar için bir istihdam platformudur. Yazılım alanında, tecrübeli, tecrübesiz, uzmanlaşmış, deneyimli ve yetenekli yazılımcıları, işverenlerle buluşturarak, iş dünyasına katkıda bulunmaktadır. Freelancer yazılımcılar için fırsatlar sunarak, iş bulma süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Aynı zaman da yapılan iş birlikleriyle üyelerine staj imkanları sağlamaktadır.

  Yazilimcibul.com, projelerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz yazılım becerilerini bulmanızı sağlar. Detaylı profiller, referanslar ve deneyim bilgileri ile yazılımcıların yeteneklerini değerlendirmenize yardımcı olur. Aynı zamanda proje sahipleri için de güvenilir bir platform sağlar, projelerinizi başlatmanızı, ödemelerinizi takip etmenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır. Talep edildiği takdirde, Proje öncesinde ödemeleriniz havuz hesabımız da bekletilir.

  Yazılımcı Bul’da en uygun fiyatlarla dijital lisanslar, seo ve backlink paketleri, sosyal medya hesapları için beğeni, takip, izlenme ve Freepik, Microsoft 365, Semrush, Canva gibi platformlarnın üyelikleri en uygun fiyatlarla platformumuz da satılabilmektedir.

  Yazılımcı Bul’da hizmet listeleyebilmeniz için öncelikle yazılımcı veya ajans üyeliği oluşturmanız, sonrasın da hizmet yayınla butonuyla vermiş olduğunuz hizmetin detaylarını yayınlayabilirsiniz. Bu size günde binlerce Yazılımcı Bul ziyaretçisine erişebilme imkanı sunar.