Neler Yapıyoruz ?

Yazılımcı Bul tüm süreçlerde yanınızda olarak sorunları en hızlı şekilde çözer

Üyelik Sistemi

Yazılımcı - Ajans Üyelikleri
İşveren ve Kurumsal Üyelikler

Üyelik Özellikleri

Yazılımcı ve Ajanslar için Hizmet ve Profil Gösterimleri
İşveren ve Kurumsal Üyeler için Proje ve İş İlanları Yayınlama Özellikleri

Proje veya İş Bul

Platformumuz da yeni projeler ve iş ilanlarına erişebilir, ilan sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme seçenekleriyle tüm ürünlerimize erişebilir ve talep edildiği takdirde proje ödemeleriniz de platformumuz aracılık edebilir

Yüksek Etkileşim

Platformumuz günde binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaparak sizleri daha ulaşılabilir kılarak istihdamınıza katkı sağlamaktadır

Dijital Ürünler

Freepik, Canva, Semrush, Tanıtım Yazıları, Haber Site Tanıtımları

Hizmetler

Vermiş olduğunuz hizmetleri listeleyin ve günde binlerce ziyaretçiye erişin

İş Birlikleri

Platformumuz bir çok firmayla iş birliği yaparak hem fiyat hem de istihdam alanında bir çok avantaj sağlamaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Yazilimcibul.com, yazılım dünyasına dair her şeyi bulabileceğiniz bir platformdur. Birçok yazılım proje yapımını üstlenerek, yazılımcılara istihdam sağlayarak ve proje sahipleriyle yazılımcı ve ajansları birleştirerek sektörde öncü bir rol oynamaktadır.

Yazilimcibul.com aynı zamanda yazılımcılar için bir istihdam platformudur. Yazılım alanında, tecrübeli, tecrübesiz, uzmanlaşmış, deneyimli ve yetenekli yazılımcıları, işverenlerle buluşturarak, iş dünyasına katkıda bulunmaktadır. Freelancer yazılımcılar için fırsatlar sunarak, iş bulma süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Aynı zaman da yapılan iş birlikleriyle üyelerine staj imkanları sağlamaktadır.

Yazilimcibul.com, projelerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz yazılım becerilerini bulmanızı sağlar. Detaylı profiller, referanslar ve deneyim bilgileri ile yazılımcıların yeteneklerini değerlendirmenize yardımcı olur. Aynı zamanda proje sahipleri için de güvenilir bir platform sağlar, projelerinizi başlatmanızı, ödemelerinizi takip etmenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır. Talep edildiği takdirde, Proje öncesinde ödemeleriniz havuz hesabımız da bekletilir.

Yazılımcı Bul’da en uygun fiyatlarla dijital lisanslar, seo ve backlink paketleri, sosyal medya hesapları için beğeni, takip, izlenme ve Freepik, Microsoft 365, Semrush, Canva gibi platformlarnın üyelikleri en uygun fiyatlarla platformumuz da satılabilmektedir.

Yazılımcı Bul’da hizmet listeleyebilmeniz için öncelikle yazılımcı veya ajans üyeliği oluşturmanız, sonrasın da hizmet yayınla butonuyla vermiş olduğunuz hizmetin detaylarını yayınlayabilirsiniz. Bu size günde binlerce Yazılımcı Bul ziyaretçisine erişebilme imkanı sunar.